Podcast dla ambitnych i kreatywnych twórców video

Super35 to podcast o filmowaniu i sprzęcie do produkcji video prowadzony przez Igora Podgórskiego i Macieja Mizgiera, który przeznaczony jest dla twórców video pracujących na aparatach – filmowców ślubnych, małych studio produkcyjnych, firm robiących video marketing we własnym zakresie, twórców treści internetowych, pasjonatów i każdej osoby, która ma styczność z tworzeniem treści video. W każdym odcinku dostarczamy masę inspiracji i satysfakcjonującą dawkę wiedzy z zakresu produkcji video. Do usłyszenia!

Gdzie posłuchasz podcastu?

Podcastu posłuchasz tutaj na stronie klikając wybrany tytuł odcinka w poniższej tabeli oraz na Spotify, Apple Podcasts, Google Podcasts i YouTube. Subskrybuj podcast w najwygodniejszym dla Ciebie miejscu.

Zapraszamy do współpracy

Jeżeli chcesz być sponsorem podcastu, potrzebujesz konsultacji z zakresu produkcji własnego podcastu, chcesz abyśmy zrealizowali dla Ciebie projekt audio-wizualny (np. prowadzili podcast czy transmisje na żywo w imieniu Twojej marki), przeprowadzili warsztaty lub po prostu masz pomysł na wspólny projekt, to skontaktuj się z nami. Zróbmy coś fajnego!

Igor Podgórski

Wybierz lub wyszukaj temat odcinka, którego chcesz posłuchać