Podcast filmowy dla ambitnych twórców wideo

Super35 to podcast o filmowaniu i sprzęcie do produkcji wideo prowadzony przeze mnie i Macieja Mizgiera, który przeznaczony jest dla twórców wideo pracujących na aparatach – filmowców ślubnych, małych studio produkcyjnych, firm robiących wideo marketing we własnym zakresie, twórców treści internetowych, pasjonatów i każdej osoby, która ma styczność z tworzeniem treści wideo. W każdym odcinku dostarczamy masę inspiracji i satysfakcjonującą dawkę wiedzy z zakresu produkcji wideo. Do usłyszenia!

Gdzie posłuchasz podcastu?

Podcastu posłuchasz tutaj na stronie klikając wybrany tytuł odcinka w poniższej tabeli oraz na Spotify, Apple Podcasts i Google Podcasts. Subskrybuj podcast w najwygodniejszym dla Ciebie miejscu.

Zapraszamy do współpracy

Jeżeli chcesz być sponsorem podcastu, potrzebujesz konsultacji z zakresu produkcji własnego podcastu, chcesz abyśmy zrealizowali dla Ciebie projekt audio-wizualny (np. prowadzili podcast czy transmisje na żywo w imieniu Twojej marki), przeprowadzili warsztaty lub po prostu masz pomysł na wspólny projekt, to skontaktuj się z nami. Zróbmy coś fajnego!

Igor Podgórski

Wybierz lub wyszukaj temat odcinka, którego chcesz posłuchać