• Spoty reklamowe w 4K

  • Filmy korporacyjne

  • Relacje video z eventów

  • Wywiady i podcasty video
  • Filmy na YouTube i Facebooka

  • Filmy produktowe
  • Video marketing

  • Filmy dokumentalne na zlecenie

Współpracuję z Igorem od 3 lat. Jego doświadczenie, pomysłowość i jakość wykonania materiałów video jest niesamowita. Pełen profesjonalizm i doradztwo w tym zakresie. Niewątpliwym plusem jest również bardzo przyjemny kontakt pomagający w realizacji zadań. W imieniu swoim i Festiwalu Pyrkon polecam usługi Igora!

Jakub Orłowski, Pyrkon

Igor to świetny specjalista, z którym współpracuję już od blisko 3 lat. Za każdym razem gdy moi klienci pytają mnie o najlepszego ze znanych mi filmmakerów to od razu go polecam. Igor nie tylko zna się na technicznej stronie tworzenia contentu video, ale również ma niezwykle rozwinięty zmysł estetyczny. Współpraca z nim idzie zawsze gładko a jej produkty zachwycają. Gorąco polecam, lepszego w tej niszy nie znam.

Mariusz Łodyga, Premium Consulting
Wspólnie z Igorem zrealizowaliśmy już kilka projektów, m.in. obsługę konferencji, nagrania spotów oraz video podcasty. Te działania mogę podsumować trzema słowami: jakość, profesjonalizm i zaangażowanie. Igor to kreatywny gość, którego gorąco polecam!
Michał Hamera, 4Coaching

Współpracowałem z Igorem przy produkcji dwóch filmów. Wszytko przebiegło profesjonalnie, bardzo sprawnie i w terminie. Materiał w pełni spełnił nasze oczekiwania. Mamy w zamiarze dalej rozwijać naszą współpracę przy komunikacji video z Igorem. Polecam!

Piotr Andrzejewski, BKF Carwash

Współpracę rozpoczęliśmy od uporządkowania strategii marketingowej. Jednym z jej elementów było wdrożenie wideo marketingu w celu budowania świadomości marki dogadamycie.pl oraz dotarcia do nowego grona odbiorców, dzięki możliwościom jakie daje YouTube i Google Ads. Obecnie wystartowaliśmy z cykliczną produkcją filmów na naszym kanale na YT i podcast’ów branżowych, nad którymi Igor sprawuje pieczę mentora. Współpracę opieramy na cyklicznych sesjach konsultingowych i na realizowaniu założeń strategii.

Anna Gargula, dogadamycie

Igor to profesjonalista pełną gębą. To człowiek pozytywnie zakręcony, który zaraża swoją pozytywną energią innych. Przy realizacjach słucha potrzeb firmy i chętnie wyraża swoje opinie. Współpraca z nim to sama przyjemność. A wysoka jakość finalnego produktu broni się sama.

Sylwia Zawadzka, BKF Carwash

To czym powinniśmy się kierować przy wybieraniu współpracowników, to przede wszystkim ich profesjonale podejście do powierzanych projektów. Igor jest właśnie takim partnerem, którego zapraszając do współpracy możemy mieć pewność, że będziemy mogli liczyć na profesjonale podejście to powierzonych tematów i pełne zaanagażowanie w dążeniu do realizacji wyznaczonych celów. Szczerze polecam współpracę z Igorem.

Mariusz Reczyński, BFS Systems

Igor potrafi stworzyć cuda z pomysłu na bardzo prosty „pogadankowy” video-podcast. Po pierwszej współpracy, wróciliśmy do Igora po raz kolejny i kolejny i tak się narodziła stała współpraca. Jakość tworzonych filmów jest znakomita, Igor wdraża wszystkie propozycje poprawek, ale także „sprowadza na ziemię” przy niezbyt trafnych pomysłach. Gorąco polecam współpracę z Igorem – nie zdarzyło się, abyśmy w firmie byli niezadowoleni!

Justyna Opoka, Gryf

Zbuduj silną markę opowiadając historie za pomocą video

VIDEO TO W MARKETINGU NAJSKUTECZNIEJSZE POŁĄCZENIE TREŚCI I FORMY

Od 2010 roku zajmuję się marketingiem, dzięki czemu rozumiem jaką rolę w strategii marketingowej odgrywa video – ba, bardzo często jako konsultant marketingowy opracowuję strategię wraz z klientem, więc proces tworzenia video jest szybszy, łatwiejszy i przyjemniejszy. Finalnie film reklamowy daje obustronną satysfakcję, bo zapewnia oczekiwane efekty – tworzy rozpoznawalną markę i zwiększa sprzedaż w firmie.

Oferuję profesjonalnie i pięknie wyglądające filmy reklamowe w konkurencyjnych cenach, ponieważ jestem jednoosobowym producentem video (nie wynajmuję kosztownej ekipy filmowej) i pracuję na własnym sprzęcie (nie muszę wypożyczać drogiego sprzętu video).

Moje filmy reklamowe są niezwykłe, ponieważ tworzę je od początku do końca. Jestem reżyserem, często współautorem scenariusza, operatorem kamery i montażystą. Ten model współpracy pozwala mi dostarczyć lubiany przez moich klientów styl, na który składa się kompozycja kadrów, ruch kamery, montaż i kolorystyka filmu. W przypadku wieloosobowej ekipy filmowej koszt produkcji filmu reklamowego jest wielokrotnie wyższy, a produkcja trwa znacznie dłużej.

Marketing to komunikacja między marką, a potencjalnym klientem, czyli marketing ma na celu sprawić, aby osoba, która nigdy nie słyszała o Twojej firmie stała się Twoim płacącym i powracającym klientem. Komunikacja marketingowa służy do dostarczania wartości, które reprezentuje Twoja marka , co zbuduje jej świadomość i rozpoznawalność wśród potencjalnych klientów. Dobrze zdefiniowane wartości marki sprawiają, że Twój potencjalny klient dowie się o jej istnieniu, polubi ją, zaufa jej i będzie się z nią utożsamiał. W efekcie stanie się jej ambasadorem, czyli Twoim bezpłatnym i bardzo skutecznym nośnikiem reklamowym. W skrócie – dobrze opracowana i realizowana komunikacja marketingowa zwiększa sprzedaż w Twojej firmie.

Video to najskuteczniejszy element content marketingu, który realizuje wszystkie powyższe cele. Dlaczego video to najlepsze narzędzie do dostarczania wartości? Ponieważ za jego pomocą możesz opowiedzieć konkretną historię, dostarczyć wiedzę i wywołać emocje. Film reklamowy pomoże Ci wpłynąć na swoich potencjalnych klientów w sposób znacznie bardziej przystępny w odbiorze, niż za pomocą tekstu. Video to najkrótsza droga do zbudowania silnej marki, którą warto będzie zapamiętać, i o której warto będzie mówić.

Produkuję filmy i wspieram projekty filmowe

ZROBIĘ FILM REKLAMOWY DLA TWOJEJ FIRMY

Tworzę filmy reklamowe oparte na historii, dystrybuowane organicznie w Internecie i w ramach płatnych kampanii reklamowych na Facebooku i YouTube.

Są to kilkuminutowe filmy reklamowe wyprodukowane w kinowym stylu, które idealnie nadają się do każdego etapu ścieżki zakupowej Twojego klienta – od reklamy video, dzięki której odbiorcy dowiedzą się o Twoim istnieniu, po filmy sprzedażowe, które zwiększą sprzedaż w Twojej firmie.

Wspieram też małe studia produkcyjne, projekty filmowe i filmowców freelancerów jako DoP (Director of Photography), operator kamery, montażysta i konsultant.

Najczęściej pracuję na swoim sprzęcie do produkcji video. Oznacza to, że nawiązując współpracę ze mną jednocześnie wypożyczasz mój sprzęt, do którego daję Ci dostęp, co bardzo pozytywnie odbija się na budżecie Twojego projektu filmowego.

Jakość ma znaczenie

VIDEO TO NAJSKUTECZNIEJSZE NARZĘDZIE W CONTENT MARKETINGU

Video to najskuteczniejsze narzędzie marketingowe do dostarczania wartości potencjalnym klientom Twojego biznesu. Może to być wiedza, mogą to być emocje, może to być inspiracja. Wartości dostarczone w możliwie najlepszy sposób na pewno zostaną zapamiętane. Jakość filmu reklamowego ma wpływ na to jak to Twoja marka jest postrzegana – im lepsza, tym większe zaufanie wzbudzisz, a zaufanie prowadzi bezpośrednio do sprzedaży.

W czym mogę Ci pomóc?

NAPISZ DO MNIE