Produkuję wideo do Internetu

WSPOMAGAJ SWÓJ MARKETING WARTOŚCIOWYMI TREŚCIAMI WIDEO, ABY TWOJA MARKA BYŁA LUBIANA I KONKURENCYJNA

Produkcja wideo do Internetu2018-12-10T00:41:06+00:00

Zbuduj silną markę opowiadając inspirujące historie

WIDEO TO NAJSKUTECZNIEJSZE W MARKETINGU POŁĄCZENIE TREŚCI I FORMY

Od 2010 roku zawodowo zajmuję się marketingiem, dzięki czemu doskonale rozumiem jaką rolę w strategii marketingowej klienta odgrywa wideo – ba, bardzo często jako konsultant marketingowy opracowuję taką strategię wraz z klientem, więc proces tworzenia wideo jest szybszy, łatwiejszy i przyjemniejszy. Finalnie kreacja filmowa daje obustronną satysfakcję, bo zapewnia oczekiwane efekty, czyli tworzy rozpoznawalną markę i zwiększa sprzedaż w firmie.

Oferuję profesjonalnie i pięknie wyglądające filmy w bardzo konkurencyjnych cenach, ponieważ jestem jednoosobowym producentem wideo (nie wynajmuję kosztownej ekipy filmowej) i pracuję na własnym sprzęcie (rzadko muszę korzystać z wypożyczalni drogiego sprzętu wideo).

Wyprodukowane przeze mnie kreacje filmowe są niezwykłe, ponieważ tworzę je od początku do końca samodzielnie. Jestem reżyserem, często współautorem scenariusza, operatorem kamery i montażystą. Ten model współpracy pozwala mi dostarczyć lubiany przez moich klientów styl, na który składa się kompozycja kadrów, ruch kamery, montaż i kolorystyka gotowego filmu. W przypadku wieloosobowej ekipy filmowej koszt produkcji wideo jest wielokrotnie wyższy, a proces twórczy znacznie się wydłuża.

Marketing to komunikacja między marką, a potencjalnym klientem, czyli marketing ma na celu sprawić, aby osoba, która nigdy nie słyszała o Twojej ofercie stała się Twoim płacącym i powracającym klientem. Komunikacja marketingowa służy do dostarczania wartości, które zbudują jej świadomość i rozpoznawalność wśród grupy docelowej. Dobrze zdefiniowane wartości marki sprawiają, że Twój potencjalny klient dowie się o jej istnieniu, polubi ją, zaufa jej i będzie się z nią utożsamiał. W efekcie stanie się jej ambasadorem, czyli Twoim bezpłatnym i bardzo skutecznym nośnikiem reklamowym. W skrócie – dobrze opracowana i realizowana komunikacja marketingowa zwiększa sprzedaż w Twojej firmie.

Wideo to najskuteczniejszy element content marketingu, który realizuje wszystkie powyższe cele. Dlaczego wideo to najlepsze narzędzie do dostarczania wartości? Ponieważ za jego pomocą możesz opowiedzieć konkretną historię, dostarczyć wiedzę i wywołać emocje. Dzięki kreacji filmowej wpłyniesz na swoich potencjalnych klientów w sposób znacznie bardziej przystępny w odbiorze, niż za pomocą tekstu. Wideo to najkrótsza droga do zbudowania silnej marki, którą warto będzie zapamiętać, i o której warto będzie mówić.

Produkuję filmy oparte na historii

TWORZĘ I WSPIERAM

Specjalizuję się w krótkich formatach wideo opartych na historii, dystrybuowanych na Facebooku, YouTube i Instagramie. Są to kilkuminutowe filmy wyprodukowane w kinowym stylu, które idealnie nadają się do każdego etapu ścieżki zakupowej Twojego klienta – od reklamy wideo, dzięki której odbiorcy dowiedzą się o Twoim istnieniu, po filmy sprzedażowe, które zwiększą sprzedaż w Twojej firmie.

Wspieram również małe studia produkcyjne jako DoP (Director of Photography), konsultant i operator kamery, często pracując na swoim sprzęcie do produkcji wideo.

Zobacz moje filmy na YouTube
produkcja-wideo-4
produkcja-wideo-5
produkcja-wideo-2
produkcja-wideo-3

Jakość ma znaczenie

WIDEO TO NAJSKUTECZNIEJSZE NARZĘDZIE W CONTENT MARKETINGU

Wideo to najskuteczniejsze narzędzie marketingowe do dostarczania wartości potencjalnym klientom Twojego biznesu. Może to być wiedza, mogą to być emocje, może to być inspiracja. Wartości dostarczone w możliwie najlepszy sposób na pewno zostaną zapamiętane na dłużej. Jakość wideo ma wpływ na to jak to Twoja marka jest postrzegana – im lepsza, tym większe zaufanie wzbudzisz, a zaufanie prowadzi bezpośrednio do sprzedaży.

Jestem do Twojej dyspozcji

OPOWIEDZ MI O SWOJEJ FIRMIE

Dostrzeżenie nowych perspektyw w oczywistych sytuacjach wymaga wyjątkowej intuicji lub po prostu chęci rozwoju. Skontaktuj się ze mną i zróbmy razem coś fajnego!