Produkcja filmów reklamowych

WZMOCNIJ SWÓJ MARKETING ZA POMOCĄ TREŚCI WIDEO

Film reklamowy to niezwykle skuteczna forma reklamy

Mówi się, że jedno zdjęcie potrafi przekazać tyle co tysiąc słów. To co powiesz o 30 sekundowym filmie reklamowym? Reklama wideo w zaledwie kilka sekund jest w stanie przekazać wszystkie niezbędne informacje na temat Twojego produktu lub usługi, dzięki czemu jest niezwykle skuteczna.

Wideo marketing to fundament content marketingu

YouTube to druga największa wyszukiwarka internetowa na świecie. Film na YouTube może generować wyświetlenia nawet przez kilka lat od jego publikacji. Ponadto wideo to najwygodniejsza dla odbiorcy forma przyswajania treści. Kanał na YouTube to pracownik działu marketingu, który pracuje bez przerwy i jest za darmo.

Używam kamer dopasowanych do rodzaju wideo

Profesjnalny montaż i kolor

STUDIO MONTAŻU FILMÓW I KOREKCJI KOLORÓW

To co wyróżnia moje produkcje to profesjonalny kolor. Prowadzę również studio postprodukcji wideo. Posiadam specjalistyczne narzędzia do pracy z kolorem. Oprócz kompleksowej obsługi z zakresu produkcji wideo oferuję również sam montaż i korekcję kolorów. Dowiedz się więcej o usługach studio postprodukcji wideo.

Korekcja kolorów w filmie

Produkowałem filmy reklamowe między innymi dla

Produkcja filmów reklamowych

 • Filmy reklamowe

 • Filmy korporacyjne

 • Filmy produktowe
 • Filmy nieruchomościowe

 • Filmy na YouTube

 • Relacje wideo z eventów

 • Wywiady i podcasty wideo

 • Fashion i beauty

Współpracowałem  z Igorem przy trzech edycjach Festiwalu Pyrkon. Jego doświadczenie, pomysłowość i jakość wykonania materiałów wideo jest niesamowita. Pełen profesjonalizm i doradztwo w tym zakresie. Niewątpliwym plusem jest również bardzo przyjemny kontakt pomagający w realizacji zadań. W imieniu swoim i Festiwalu Pyrkon polecam usługi Igora!

Jakub Orłowski, Pyrkon

Igor to świetny specjalista, z którym współpracuję od lat. Za każdym razem gdy moi klienci pytają mnie o najlepszego ze znanych mi filmmakerów to od razu go polecam. Igor nie tylko zna się na technicznej stronie tworzenia contentu wideo, ale również ma niezwykle rozwinięty zmysł estetyczny. Współpraca z nim idzie zawsze gładko a jego realizacje zachwycają. Gorąco polecam, lepszego w tej niszy nie znam.

Mariusz Łodyga, Premium Consulting

Wspólnie z Igorem zrealizowaliśmy już kilka projektów, m.in. obsługę konferencji, nagrania spotów oraz wideo podcasty. Te działania mogę podsumować trzema słowami: jakość, profesjonalizm i zaangażowanie. Igor to kreatywny gość, którego gorąco polecam!

Michał Hamera, 4Coaching

Współpracowałem z Igorem przy produkcji kilku filmów. Wszytko przebiegło profesjonalnie, bardzo sprawnie i w terminie. Materiał w pełni spełnił nasze oczekiwania. Mamy w zamiarze dalej rozwijać naszą współpracę przy komunikacji wideo z Igorem. Polecam!

Piotr Andrzejewski, BKF Carwash

Współpracę rozpoczęliśmy od uporządkowania strategii marketingowej. Jednym z jej elementów było wdrożenie wideo marketingu w celu budowania świadomości marki dogadamycie oraz dotarcia do nowego grona odbiorców, dzięki możliwościom jakie daje YouTube i Google Ads. Obecnie wystartowaliśmy z cykliczną produkcją filmów i podcastów na nasz kanał na YouTube, nad którymi Igor sprawuje pieczę mentora. Współpracę opieramy na cyklicznych sesjach doradczych i na realizowaniu założeń strategii wideo marketingowej.

Anna Gargula, dogadamycie

Igor to profesjonalista pełną gębą. To człowiek niezwykle pogodny, który zaraża swoją pozytywną energią. Przy realizacjach słucha potrzeb firmy i chętnie wyraża swoje opinie. Współpraca z nim to sama przyjemność. A wysoka jakość finalnego produktu broni się sama.

Sylwia Zawadzka, BKF Carwash

To czym powinniśmy się kierować przy wybieraniu partnerów biznesowych, to przede wszystkim ich profesjonale podejście do powierzanych projektów. Igor jest właśnie takim partnerem. Zapraszając Igora do współpracy możemy mieć pewność, że będziemy mogli liczyć na profesjonale podejście do powierzonych tematów i pełne zaanagażowanie w dążeniu do realizacji wyznaczonych celów. Szczerze polecam współpracę z Igorem.

Mariusz Reczyński, BFS Systems

Igor potrafi stworzyć cuda z pomysłu na bardzo prosty „pogadankowy” wideo podcast. Po pierwszej współpracy wróciliśmy do Igora po raz kolejny i kolejny, i tak się narodziła stała współpraca. Jakość tworzonych filmów jest znakomita, Igor wdraża wszystkie propozycje zmian, ale także „sprowadza na ziemię” przy niezbyt trafnych pomysłach. Gorąco polecam współpracę z Igorem – nie zdarzyło się, abyśmy w firmie byli niezadowoleni!

Justyna Opoka, Gryf

Dlaczego warto z nami współpracować?

Realizowałem projekty dla małych lokalnych i dla wielkich globalnych marek, więc dysponuję wartościowym know-how, którym dzielę się ze swoimi klientami.

 • Zapewniamy bardzo wysoką jakość wideo w każdym budżecie
 • Dopasowujemy ofertę do Twojego budżetu i potrzeb – nie odwrotnie
 • W ramach współpracy zapewniamy bezpłatną konsultację z obszaru wideo marketingu
 • Pomagamy na każdym etapie – od koncepcji, przez produkcję, po dystrybucję
 • Dzielimy się naszymi kontaktami – studio nagraniowe, aktorzy, specjaliści od reklamy, itp.
 • Pracujemy na profesjonalnych kamerach filmowych, które zapewniają topową jakość wideo

 • Prowadzimy również studio postprodukcji wideo, więc zapewniamy pięknie pokolorowane filmy
 • Mamy doświadczenie w prowadzeniu kanałów na YouTube

Ile kosztuje film reklamowy?

PRODUKCJA FILMÓW REKLAMOWYCH W KAŻDYM BUDŻECIE

Produkcja filmów na potrzeby marketingu nie musi być droga. Każdy ma inne potrzeby, które wymagają innego nakładu czasu i pracy. Dlatego mam indywidualne podejście do każdego projektu, aby był kosztowo zoptymalizowany na korzyść klienta. Pracuję w modelu projektowym i abonamentowym. Wyślij formularz znajdujący się na dole strony, a w ciągu 24 godzin otrzymasz bezpłatną wycenę z ofertą dopasowaną do Twojego budżetu i potrzeb. W wiadomości uwzględnij krótki opis swoich potrzeb, szacunkowy budżet, zapotrzebowanie na filmy i co najmniej jeden link do przykładowego wideo, które obrazuje Twoje potrzeby.

Wycena nagrania filmu reklamowego

WYŚLIJ PONIŻSZY FORMULARZ