Zlecając montaż filmów oszczędzasz czas i pieniądze

MONTAŻ TO NAJBARDZIEJ CZASOCHŁONNY ETAP W TWORZENIU WIDEO

Masz nagrany materiał wideo, ale brakuje czasu na montaż?

Realizujesz nagrania, ale ostatecznie filmy nie powstają z braku czasu na przekopywanie się przez dziesiątki plików i wiele godzin nagrań wideo? Nie pozwól na to, aby czas i energia włożone w nagranie materiału poszły na marne. Oddeleguj montaż wideo i zacznij publikować swoje materiały na potrzeby marketingu.

Regularne publikowanie filmów to klucz do sukcesu

Marketing nie znosi próżni. Regularnie publikowanie treści wideo w Internecie zwiększy Twoje dotarcie do potencjalnych klientów, nie pozwoli im o Tobie zapomnieć i będzie budować świadomość i rozpoznawalność Twojej marki wśród grupy docelowej. Dobrze przygotowane treści wideo sprzedają.

Dlaczego warto zlecać montaż filmów?

Twoje filmy nie muszą być brzydkie

STUDIO MONTAŻU I OBRÓBKI KOLORYSTYCZNEJ WIDEO

Poprawny montaż to połowa sukcesu, druga połowa to profesjonalny kolor filmu. Korekcja kolorów to jeden z najtrudniejszych i najbardziej czasochłonnych elementów postprodukcji wideo. Zadbamy o to, aby Twoje filmy miały ładny i kinowy wygląd. Jako studio postprodukcji wideo profesjonalnie zajmujemy się kolorowaniem filmów – posiadamy do tego odpowiednią wiedzę, przestrzeń roboczą i narzędzia.

Zmontujemy Twoje

  • Filmy na YouTube

  • TikToki i Rolki

  • Wywiady i podcasty wideo

  • Relacje wideo z eventów

  • Filmy reklamowe

  • Filmy produktowe
  • Kursy online
  • Filmy na potrzeby firmy

Współpracowałem  z Igorem przy trzech edycjach Festiwalu Pyrkon. Jego doświadczenie, pomysłowość i jakość wykonania materiałów wideo jest niesamowita. Pełen profesjonalizm i doradztwo w tym zakresie. Niewątpliwym plusem jest również bardzo przyjemny kontakt pomagający w realizacji zadań. W imieniu swoim i Festiwalu Pyrkon polecam usługi Igora!

Jakub Orłowski, Pyrkon

Igor to świetny specjalista, z którym współpracuję od lat. Za każdym razem gdy moi klienci pytają mnie o najlepszego ze znanych mi filmmakerów to od razu go polecam. Igor nie tylko zna się na technicznej stronie tworzenia contentu wideo, ale również ma niezwykle rozwinięty zmysł estetyczny. Współpraca z nim idzie zawsze gładko a jego realizacje zachwycają. Gorąco polecam, lepszego w tej niszy nie znam.

Mariusz Łodyga, Premium Consulting

Wspólnie z Igorem zrealizowaliśmy już kilka projektów, m.in. obsługę konferencji, nagrania spotów oraz wideo podcasty. Te działania mogę podsumować trzema słowami: jakość, profesjonalizm i zaangażowanie. Igor to kreatywny gość, którego gorąco polecam!

Michał Hamera, 4Coaching

Współpracowałem z Igorem przy produkcji kilku filmów. Wszytko przebiegło profesjonalnie, bardzo sprawnie i w terminie. Materiał w pełni spełnił nasze oczekiwania. Mamy w zamiarze dalej rozwijać naszą współpracę przy komunikacji wideo z Igorem. Polecam!

Piotr Andrzejewski, BKF Carwash

Współpracę rozpoczęliśmy od uporządkowania strategii marketingowej. Jednym z jej elementów było wdrożenie wideo marketingu w celu budowania świadomości marki dogadamycie oraz dotarcia do nowego grona odbiorców, dzięki możliwościom jakie daje YouTube i Google Ads. Obecnie wystartowaliśmy z cykliczną produkcją filmów i podcastów na nasz kanał na YouTube, nad którymi Igor sprawuje pieczę mentora. Współpracę opieramy na cyklicznych sesjach doradczych i na realizowaniu założeń strategii wideo marketingowej.

Anna Gargula, dogadamycie

Igor to profesjonalista pełną gębą. To człowiek niezwykle pogodny, który zaraża swoją pozytywną energią. Przy realizacjach słucha potrzeb firmy i chętnie wyraża swoje opinie. Współpraca z nim to sama przyjemność. A wysoka jakość finalnego produktu broni się sama.

Sylwia Zawadzka, BKF Carwash

To czym powinniśmy się kierować przy wybieraniu partnerów biznesowych, to przede wszystkim ich profesjonale podejście do powierzanych projektów. Igor jest właśnie takim partnerem. Zapraszając Igora do współpracy możemy mieć pewność, że będziemy mogli liczyć na profesjonale podejście do powierzonych tematów i pełne zaanagażowanie w dążeniu do realizacji wyznaczonych celów. Szczerze polecam współpracę z Igorem.

Mariusz Reczyński, BFS Systems

Igor potrafi stworzyć cuda z pomysłu na bardzo prosty „pogadankowy” wideo podcast. Po pierwszej współpracy wróciliśmy do Igora po raz kolejny i kolejny, i tak się narodziła stała współpraca. Jakość tworzonych filmów jest znakomita, Igor wdraża wszystkie propozycje zmian, ale także „sprowadza na ziemię” przy niezbyt trafnych pomysłach. Gorąco polecam współpracę z Igorem – nie zdarzyło się, abyśmy w firmie byli niezadowoleni!

Justyna Opoka, Gryf

Ile kosztuje montaż filmu?

OPRACOWALIŚMY 3 PRZEJRZYSTE MODELE WSPÓŁPRACY

Montaż filmu nie musi być drogi. Opracowaliśmy trzy wygodne modele współpracy dopasowane do każdego budżetu i każdego zapotrzebowania na montaż filmów. Możesz od razu wybrać dogodny dla siebie model, tj. rozliczenie godzinowe, abonamentowe lub projektowe albo w dowolnym momencie możesz migrować między nimi w zależności od tego co potrzebujesz w danym momencie. Wyślij formularz znajdujący się na dole strony, uwzględniając w nim swój szacunkowy budżet i zapotrzebowanie na montaż filmów. Nasz konsultant przygotuje dopasowaną do Ciebie ofertę wraz z wyceną.

Wycena montażu filmu

WYŚLIJ PONIŻSZY FORMULARZ