Zapisy zamknięte

Zapisz się na listę oczekujących, aby otrzymać powiadomienie o starcie zapisów na kolejną edycję kursu bezpośrednio na swoją skrzynkę e-mail.

Kurs jest dla Ciebie jeżeli:

 • chcesz robić filmy wysokiej jakości produkcyjnej (jakość obrazu, filmowo rozmyte tło, ostre ujęcia, poprawnie naświetlone ujęcia, czyste audio dobrej jakości, stabilne ujęcia i filmowy ruch kamery) z pięknymi filmowymi kolorami.
 • Twoje aktualne filmy nie są tak ładne jakbyś tego chciał, bo np. ktoś kto posiada taki sam aparat robi lepsze filmy od Ciebie.
 • jesteś początkującym, który nie wie czym między innymi jest przysłona, rozpiętość tonalna, ekwiwalent kąta widzenia, 180 stopni kąta migawki, przestrzeń kolorów, nadpróbkowanie, krzywa logarytmiczna, H.264, HEVC i ProRes, natywne ISO, histogram i wiele innych…
 • jesteś praktykiem, który nie ma ugruntowanej i uporządkowanej wiedzy z zakresu filmowania lub masz luki w wiedzy, które chciałbyś wypełnić.
 • chcesz w niedalekiej przyszłości zarobkowo produkować filmy ślubne i/lub reklamowe albo już się tym zajmujesz i chcesz podnieść swoje stawki, aby zarabiać więcej.
 • już prowadzisz lub chcesz prowadzić kanał na YouTube i zależy Ci na wysokiej jakości produkcyjnej swoich filmów.
 • prowadzisz firmę lub pracujesz w dziale marketingu i chcesz realizować wideo marketing we własnym zakresie, produkując wysokiej jakości treści wideo.
 • chcesz przynależeć do przyjaznej i wspierającej się społeczności Filmowców Nowej Generacji.

Czego (w skrócie) nauczysz się z tego kursu?

 • Doboru właściwego aparatu i wyposażenia pod swoje potrzeby i możliwości.
 • Poprawnych ustawień aparatu w celu osiągnięcia możliwie najwyższej jakości filmów.
 • Operowania aparatem tak, aby Twoje ujęcia wyglądały możliwie najbardziej filmowo.
 • Obróbki nagranego materiału tak, aby wyglądał możliwie najbardziej filmowo.
 • Eksportowanie gotowego filmu do pliku w możliwie najwyższej jakości.
 • Marketingu, aby skutecznie pozyskiwać klientów na filmy ślubne i/lub reklamowe.
 • Biznesu, aby korzystnie wyceniać swoje filmy i skutecznie współpracować z firmami.
 • Zobacz pełną agendę kursu, która znajduje się na samym dole tej strony.

Partnerami kursu są

Canon Polska
Cyfrowe.pl

Rabaty dla kursantów od Canon i Cyfrowe.pl

Zapisując się na kurs otrzymasz rabat na wszystkie bezlusterkowce Canona oraz na wszystkie obiektywy EF i RF. Ten rabat zapewnia najniższą cenę na sprzęt Canona w Polsce. Natomiast Cyfrowe.pl przygotowali specjalną ofertę na gimbale, lampy i mikrofony. Więcej informacji otrzymasz po zapisaniu się na kurs.

Kupując teraz, kupujesz najtaniej

Potencjalnie kolejne edycje kursu będą droższe, ponieważ najczęściej każda edycja aktualizowana jest o nowe moduły i lekcje. Dlatego nigdy nie będzie taniej, niż teraz. To ostatnia edycja w tym roku – kolejna odbędzie się dopiero w 2022 roku.

Nie kupujesz kursu, kupujesz dostęp do kursu

Co znaczy, że kupujesz dostęp do kursu? Moje kursy są cały czas aktualizowane i rozwijane, więc po jednorazowej opłacie otrzymujesz dożywotni dostęp do programu edukacyjnego, który z czasem będzie zawierał coraz więcej wartościowej wiedzy z zakresu filmowania.

Dołącz do ponad 260 uczestników kursu filmowania

W dzisiejszych czasach nie wystarczy być tylko profesjonalistą, ale trzeba mieć również to coś co sprawia, że innym chce się z Tobą pracować. W moich oczach Igor zdecydowanie posiada obie cechy. Zawsze z miłą chęcią, ale i również z pełną odpowiedzialnością rekomenduję jego produkty. Jeżeli szukasz kursu, który dużo Cię nauczy, a przy tym spędzisz miło czas i zyskasz mentora na ugruntowanie tej wiedzy w przyszłości to jesteś w dobrym miejscu. Gorąco polecam!

Łukasz Glewicz (MonsterCam), Instagram
Produkcje wideo Igora to jakościowy top. Jego treści były i są dla mnie inspiracją – zarówno pod względem operowania kamerą, jak i edycji wideo. Polecam kurs zarówno osobom początkującym, jak i bardziej zaawansowanym zainteresowanym szeroko pojętym filmmakingiem.
Michał Sadowski, Brand24
Kurs zrealizowany na najwyższym poziomie w oparciu o wiedzę oraz doświadczenie Igora. Bardzo dużo praktycznych, warsztatowych informacji. Merytorycznie i rzeczowo. Podobnie jak podczas lajwów czy podcastu prowadzonych przez Igora, wiedza przekazywana jest w bardzo łatwo przyswajalny sposób. W mojej ocenie to jeden z najlepszych kursów podstawowej wiedzy dotyczącej filmowania. Czekam na dalszy rozwój kursu!
Paweł Bala, Canon
Jeżeli chcesz poszerzyc swoja wiedze nt filmowania jest to najlepsza inwestycja jaką możesz dla siebie zrobić. Kurs dla każdego, amatora jak i już zaawansowanego twórcy wideo. Igor to skarbnica wiedzy, wyjaśnia wszystko od początku bardzo przejrzyście i zrozumiale, a żebyś na 100% zrozumiał dołącza do tego przykłady. Jest to jeden z najlepszych kursów z jakich korzystałem. Szczerze polecam każdemu!
Przemysław Dziakowicz, Kursant
Mam kursy Igora, regularnie do nich wracam i za każdym razem odkrywam coś nowego – mega przydatne i wartościowe. Polecam!
Paweł Leżoch, Paweł Leżoch

W tym kursie Igor przeprowadzi Cię przez najgłębsze zakamarki świata filmu. Zapnijcie pasy, bo będzie ostro! Igor tłumaczy wszystko przejrzyście i z sensem, bez zbędnego owijania. Wiedza uniwersalna zarówno dla początkującego jak i zaawansowanego adepta filmowania. Serdecznie polecam!

Piotr Łuszczak, Instagram

Współpracuję z Igorem od 2017 roku. Jego doświadczenie, pomysłowość i jakość wykonania materiałów wideo jest niesamowita. Pełen profesjonalizm i doradztwo w tym zakresie. Niewątpliwym plusem jest również bardzo przyjemny kontakt pomagający w realizacji zadań. W imieniu swoim i Festiwalu Pyrkon polecam usługi Igora!

Jakub Orłowski, Pyrkon

Igor to świetny specjalista, z którym współpracuję już od 2017 roku. Za każdym razem gdy moi klienci pytają mnie o najlepszego ze znanych mi filmmakerów to od razu go polecam. Igor nie tylko zna się na technicznej stronie tworzenia contentu wideo, ale również ma niezwykle rozwinięty zmysł estetyczny. Współpraca z nim idzie zawsze gładko a jej produkty zachwycają. Gorąco polecam, lepszego w tej niszy nie znam.

Mariusz Łodyga, Premium Consulting

Oglądałem produkcje Igora. Z tak konkretnym warsztatem jako jeden z nielicznych na polskim rynku może uczyć produkcji wideo. Polecam!

Radek Ślężak, Flashybrands Studio

O autorze kursu, czyli kilka słów o mnie

Tworzę i prowadzę kursy online dla osób, które filmują aparatami i uczę robić lepsze filmy. Produkuję przeznaczone do Internetu filmy reklamowe dla firm.

Dlaczego warto mi zaufać?

 • To nie jest mój jedyny kurs online – z moich kursów skorzystało już ponad 1350 zadowolonych kursantów.
 • Mój darmowy kurs z podstaw filmowania przeszło już ponad 5000 twórców video.
 • Realizowałem projekty dla znanych polskich i zagranicznych marek na całym świecie.
 • Jestem współautorem najlepiej ocenianego w Polsce podcastu przeznaczonego dla twórców video.
 • Wielokrotnie byłem gościem w podcastach branżowych jako ekspert z zakresu produkcji video. #googleit
Igor Podgórski

Opis kursu

Ten kompleksowy kurs filmowania aparatem to najbardziej merytoryczny internetowy program edukacyjny z tematyki filmowania w Polsce. Jest to kurs, który niezależnie od Twojego poziomu nauczy Cię produkować możliwie najładniejsze i najbardziej profesjonalnie wyglądające ujęcia filmowe. Fundamentem kursu są dwa elementy, które praktykom filmowania sprawiają największe problemy – produkcja, czyli nagrywanie filmu i postprodukcja, czyli obróbka filmu.

W skrócie – ten kurs nauczy Cię filmować aparatem tak, aby Twoje filmy wyglądały możliwie najładniej, możliwie najbardziej filmowo i z produkcji na produkcję jakością obrazu i kolorów zbliżały się do filmów wyprodukowanych przez profesjonalistów.

Moje wszystkie kursy, bez wyjątku, są tworzone i rozwijane w modelu „od zera do bohatera”. Oznacza to, że niezależnie od tego na jakim poziomie zaawansowania jesteś, to z pewnością wyciągniesz z kursu coś wartościowego dla siebie. Moje kursy z edycji na edycję aktualizowane są o nowe moduły i lekcje, więc z czasem zaczynają wchodzić na wyższy poziom zaawansowania. Dlatego właśnie kurs po kilku edycjach jest praktycznie dla każdego – dla początkującego, który szuka przystępnie przekazywanej i ugruntowanej wiedzy, jak i dla bardziej zaawansowanego, który swoją wiedzę chce uporządkować i poznać niuanse, o których istnieniu wcześniej nawet nie wiedział.

 • Na samym dole strony znajdziesz pełną listę lekcji.

Dlaczego warto skorzystać z kursu?

 • W ciągu 14 dni możesz zwrócić kurs i otrzymasz 100% zwrot pieniędzy, więc niczym nie ryzykujesz.

 • Otrzymasz dostęp do informacji z zakresu produkcji wideo aparatem, o których nikt nie mówi.

 • Otrzymasz dożywotni dostęp do kursu i jego przyszłych aktualizacji.

 • Otrzymasz rabaty na aparaty i obiektywy Canona, które będziesz mógł zrealizować w sklepie Cyfrowe.pl.

 • Otrzymasz dostęp do merytorycznej grupy dla twórców wideo na Facebooku.

 • Kurs zawiera materiały pomocnicze, które pomogą w Twoim rozwoju.

 • Otrzymasz zniżki na inne moje kursy online z dziedziny filmowania.

 • Otrzymasz pierwszeństwo zapisu i rabaty na moje warsztaty stacjonarne z dziedziny filmowania.

Najczęściej zadawane pytania

Oznacza to, ze po tym terminie nie będzie można już kupić kursu i będzie trzeba czekać do kolejnego otwarcia zapisów, które odbędzie się dopiero w przyszłym roku.

Tak. W ciągu 14 dni od momentu startu możesz zwrócić kurs. Otrzymasz 100% zwrot pieniędzy. Jedyne co musisz zrobić, to podać przyczynę zwrotu.

Kurs jest dla każdej osoby, która ma jakikolwiek związek z filmowaniem i chce robić lepsze filmy. Niezależnie od tego czy produkujesz filmy na zlecenie, czy robisz filmy na wakacjach, czy robisz video marketing w firmie, czy prowadzisz kanał na YouTube, itd. Robisz filmy? Kurs jest dla Ciebie!

Nie! Canon jest partnerem kursu, ale nie ma to związku z treścią kursu. Filmowanie to filmowanie, niezależnie od modelu aparatu, kamery, smartfona czy drona na jakim pracujesz. Nie ma to znaczenia, bo zasady produkcji i postprodukcji video dla każdego urządzenia są dokładnie takie same. Jeżeli chcesz zacząć filmować lub już to robisz, ale chcesz się rozwijać, to ten kurs jest dla Ciebie.

Oczywiście! Kurs ma w nazwie słowo „aparat”, ponieważ większość osób filmuje właśnie aparatami. Jednak jeżeli pracujesz na kamerze, kamerce sportowej, smartfonie czy latasz dronem, to ten kurs również będzie dla Ciebie idealnym miejscem do nauki i rozwoju.

Postprodukcja filmów przedstawiona jest na programie DaVinci Resolve i Final Cut Pro. Jednak nie ma to żadnego znaczenia, bo nie uczę narzędzia, a właściwego podejścia do nagranego materiału video. Dokładnie to samo będzie można wykonać na Premiere Pro, Vegas Pro czy Ediusie. Wybrałem DaVinci Resolve, ponieważ to jedyny darmowy i międzyplatformowy profesjonalny program do obróbki filmów, więc początkujący będą mieli do niego natychmiastowy dostęp (wystarczy go pobrać i zainstalować). To tak jak z jazdą samochodem – jak nauczysz się jeździć, to umiesz jeździć dowolnym autem, niezależnie od jego marki i modelu.

Tak. Każdy kursant otrzymuje dostęp do zamkniętej grupy na Facebooku, gdzie może liczyć na moją pomoc oraz na pomoc innych kursantów. Ponadto raz na jakiś czas odbędą się darmowe webinary tylko dla kursantów.

Kurs jest online w formie nagranych lekcji video, co oznacza, że kurs jest łatwy w przyswojeniu i przystępny dla każdego niezależnie od poziomu zaawansowania kursanta. Lekcje video możesz oglądać ile chcesz i kiedy chcesz. Otrzymujesz bezterminowy dostęp do kursu i jego wszystkich przyszłych aktualizacji.

Tak. Po ukończeniu kursu otrzymasz certyfikat ukończenia.

Tak. Po zakupie kursu natychmiast otrzymasz fakturę VAT na swój adres e-mail.