Jestem konsultantem marketingowym do wynajęcia

POMOGĘ CI ZBUDOWAĆ SILNĄ MARKĘ I ZWIĘKSZYĆ SPRZEDAŻ W TWOJEJ FIRMIE

Konsultacje marketingowe dla firm2018-10-31T21:14:47+00:00

Marketing to fundament Twojej firmy

Marketing to komunikacja, czyli  zaprojektowanie i realizowanie sposobu w jaki Twoja marka rozmawia ze swoimi odbiorcami – potencjalnymi klientami, prospektami i klientami. Marketing to dystrybucja wartości, ponieważ ludzie nie kupują produktów, a wartości jakie za nimi stoją, czyli styl życia, prestiż, użyteczność, oszczędność czasu, stresu i pieniędzy. W niedalekiej przyszłości komunikacja marketingowa oparta będzie głównie na wideo, ponieważ to najwygodniejszy i najszybszy w konsumpcji rodzaj treści. Dzisiejszy marketing jest trudny, ponieważ to forma walki o uwagę potencjalnego klienta. Dzisiejszy marketing jest bezwzględny, ponieważ wyparł z rynku firmy, które go zignorowały. Dzisiejszy marketing to opowiadanie historii, ponieważ o produkcie należy mówić w kontekście potrzeb klienta, a nie w kontekście cech tego produktu.

tomasz chrosciechowski conrego - Konsultacje marketingowe dla firm
Igor ma wiedzę, dyscyplinę i empatię, której potrzebuje każda wschodząca marka. Zaczynaliśmy naszą wspólną przygodę od podstaw i udało nam się się stworzyć sprawny ekosystem dla marki CONREGO. Igor zawsze służy radą, słucha naszych wniosków i potrafi wyciągać własne, którymi się chętnie dzieli.
Tomasz Chrościechowski, CONREGO
maciej matuszak e kierowca - Konsultacje marketingowe dla firm

Igor elastycznie podchodzi do współpracy i nie boi się wyzwań. Pomógł nam przy zbudowaniu fundamentów pod nowy dział marketingu, przeprowadzając spotkania rekrutacyjne. Wspólnie opracowaliśmy strategię marketingową i dobraliśmy narzędzia do jej realizacji. Igor ma wiedzę i doświadczenie, które wspomogą rozwój każdej firmy.

Maciej Matuszak, Szkoła Jazdy
anna gargula dogadamycie - Konsultacje marketingowe dla firm

Współpracę rozpoczęliśmy od uporządkowania strategii marketingowej. Strategia zawierała elementy wideo marketingu, więc wraz z Igorem zrealizowaliśmy nasze pierwsze wideo w celu budowania świadomości marki dogadamycie.pl. Współpracę opieramy na cyklicznych sesjach konsultingowych i na realizowaniu założeń strategii.

Anna Gargula, dogadamycie.pl

Zróbmy skuteczny marketing w Twojej firmie

Jestem do Twojej dyspozcji

OPOWIEDZ MI O SWOJEJ FIRMIE

Dostrzeżenie nowych perspektyw w oczywistych sytuacjach wymaga wyjątkowej intuicji lub po prostu chęci rozwoju. Skontaktuj się ze mną i zróbmy razem coś fajnego!